İnsan Kaynakları

 

İVEM  Araştırma bir araya getirdiği insanlarla ve girişimci & inovatif ruhu destekleyen heyecan verici bir çalışma ortamı sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırır. Uzun yıllardır araştırma sektörde faaliyet gösteren, sektörünün güvenilir lideri olarak, tüketicilerin kalbini neyin attırdığını biliyoruz. Hemen hemen tüm ana sektörlerin başarılı şirketlerin projelerinde yer alıyoruz.

 

 Geçmişimiz ve geleceğimiz 

İVEM  Uzun yıllardır süre gelen kalitemiz ve yenilikçiliğimiz ile bugünü ve yarını tutkudan güç alan kurumsal değerlerimiz ile, -Akıllı, İşe yarar ve Güvenilir – şekillendiriyoruz. Ekibimizin bir parçası olursanız, siz de müşterilerimize pazar içgörülerini kazançlı iş fırsatlarına dönüştürme konusunda destek olarak misyonumuzu sürdürmemizde yardımcı olacaksınız.

 Size, müşterilerimize en iyi sonuçları iletmenize olanak sağlayan harika ve ilham veren bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Ekip içinde çalışmayı benimsiyoruz: güven, iş birliği ve açık geri bildirime dayalı ilişkiler kuruyoruz.

Çeşitliliği teşvik ediyoruz: Bu bize cinsiyet, ırk ve yaştan daha farklı bir anlam ifade ediyor. Çeşitlilik bizim için; sektörler ve organizasyon seviyeleri arasında edinilmiş farklı düşünme, deneyimler, uzmanlıklar ve bilgilerdir.

Sağlıklı bir iş – özel yaşam dengesini savunuyoruz. Bir çok ofisimizde esnek çalışma saatleri veya uzaktan çalışma seçenekleri sunuyoruz

 

 Kişisel Gelişim 

 

‘İnsan odaklı’ bir firma olarak bizim için en önemli varlığımız olan çalışanlarımıza yatırım yapmak elzemdir. Yerel, bölgesel ve global programlarla sizlere hem profesyonel hem de kişisel gelişim fırsatları sunmayı taahhüd ediyoruz. Bu programlar:

  • Gelişimi teşvik eden iç ve dış müşteri atamaları
  • Net hedefler koymak ve yapıcı bildirimler vermenin yanı sıra Global Performans Yönetim sürecimizin bir parçası olarak gelecekte alacağınız görevlerle ilgili sizinle görüş alışverişinde bulunmak
  • Global Görev Şablonu kapsamında şeffaf bir kariyer gelişim yolu sağlamak
  • Heyecan verici uluslararası görevlerle global büyüme ve mobiliteyi teşvik etmek
  • Performansa bağlı ücret felsefemizi uygulamak

 

 Başvuru Toplama

 

Açılan pozisyona isterseniz online olarak başvurabilir veya başvurunuzu içeren bir e-mail gönderebilirsiniz. Her iki durumda da lütfen özgeçmişinizi ve önyazı mektubunuzu e-maile dahil etmeyi unutmayın! Eğer ek bilgi isteniyorsa, iş ilanında belirtilecekti

 

Ön Değerlendirme

İnsan Kaynakları yetkilileri ulaşan tüm özgeçmişleri gözden geçirir ve bazı soruları netleştirmek veya kısa bir telefon mülakatı gerçekleştirmek için sizi arayabilirler. Bu süreç için ihtiyaç duyulan süre başvuruların sayısına bağlı olarak değişebilir. Ancak mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapılacaktır

 

 Aday Seçme ve Yerleştirme

 

Ön değerlendirme sonucunda belirlenen adaylar bir veya – ihtiyaca göre – iki mülakata davet edilebilirler. Mümkünse bu görüşmelerin yüz yüze gerçekleştirilmesi tercih edilir; eğer değilse online veya telefon üzerinden de yapılabilir. Mülakatlarımız yetkinlik bazlı olarak yürütülmektedir. Bu, size deneyimlerinizle ilgili sorular yöneltileceği ve vereceğiniz cevaplara göre değerlendirileceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu süreç; bizlere de ilgili pozisyon için size uygun aday olup olmadığınızı belirlememizde yardımcı olacaktır. Bizim için sadece sizinle tanışmak değil aynı zamanda GfK’daki yaşamla ilgili sizleri mümkün olduğunca bilgilendirmek de önemli.

Lütfen bize merak ettiğiniz soruları iletin – cevaplamaktan memnun olacağız. Seçme sürecinde bazı envanterler ve testler uygulanabilmektedir. Bu testlerin kapsamı başvurduğunuz pozisyonun ihtiyacına göre değişebilmektedir.

   

Karar Verme ve Sözleşme  

 

Eğer her iki taraf da teklif üzerinde anlaşırsa, sözleşme süreci sonlandırılır ve en kısa sürede işe başlamanız için gerekli işlemler tamamlanır.

 Oryantasyon

Bizler için işe alım süreci sözleşmenin imzalanması ile son bulmaz. Oryantasyon sürecinizin verimli geçmesi bizler için önemlidir ve ilk günden itibaren size destek vereceğimizden emin olabilirsiniz!